قیمت پروفیل زد

تولید کننده تخصصی انواع پروفیل زد , قوطی و میلگرد، انواع ورق سیاه به صورت رول و شیت، انواع آهن آلات

قیمت پروفیل زد

تولید کننده تخصصی انواع پروفیل زد , قوطی و میلگرد، انواع ورق سیاه به صورت رول و شیت، انواع آهن آلات

قیمت پروفیل زد

فروش تخصصی پروفیل زد , فروش انواع پروفیل زد با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت درآریا فلز صبا , خرید و فروش آبروآهنی سیاه , فروش حضوری و اینترنتی ورق های سیاه بصورت رول و شیت, نمودار قیمت پروفیل آهن , انواع میلگرد با بهترین کیفیت ساخت در مجموعه آریا فلز صبا
فروش انواع قوطی و پروفیل z در شرکت آریا فلز صبا , بهترین قیمت آبروآهنی سیاه در بازار , فروش میلگرد در ضخامت های مختلف, فروش تیرآهن در آریا فلز صبا , انواع وزن پروفیل زد، بهترین قیمت زد سوله، تولید کننده بهترین پروفیل زد در بازار , انواع ورق های سیاه رول, نواع ورق های سیاه شیت

۴ مطلب در تیر ۱۴۰۲ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

قیمت ورق سیاه

ورق سیاه، خود یکی از ماده ‌های اولیه در تولید محصولات فلزی مانند لوله ‌های فولادی، تیرآهن، ... است و در بسیاری از صنایع کاربرد دارد. به برخی از محصولاتی که با استفاده از ورق سیاه تولید می‌شوند اشاره می ‌کنیم: لوله ‌های فولادی: لوله ‌های فولادی به دلیل مقاومت بالا، قابلیت انعطاف و قابلیت جوش ‌پذیری، در صنایع نفت، گاز، ساختمان سازی و … مورد استفاده قرار می ‌گیرند.
تیرآهن: تیرآهن یکی از محصولات مهم در صنعت ساختمان سازی است که برای استفاده در ساخت و ساز، پل ‌ها، تجهیزات صنعتی و … به کار می ‌رود. ورق‌ های گالوانیزه: ورق سیاه پس از پوشش دادن با روش گالوانیزه به ورق ‌های گالوانیزه تبدیل می ‌شود. این محصولات گالوانیزه به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، در ساخت سازه ‌های فلزی، سیستم ‌های تهویه مطبوع و … استفاده می ‌شوند.
در صنایع فولادی، ورق سیاه به نوعی ورق فولادی گفته می‌شود که بدون هیچ گونه فرآیند پوشش دهی و پایان دهی دیگری، در دمای بالا و تحت فشار تبدیل به ورق می ‌شود. انواع ورق سیاه معمولاً به عنوان ماده اولیه برای تولید محصولات دیگری مانند ورق ‌های گالوانیزه، ورق ‌های رنگی و لوله ‌های فولادی استفاده می ‌شود. ورق سیاه در صنایع مختلفی از جمله خودروسازی، ساختمان سازی، صنعت لوازم خانگی و صنایع دریایی کاربرد فراوانی دارد.
برای تولید این محصول، ابتدا مواد اولیه شامل آهن و فولاد کربنی به طور خام و با کیفیت مناسب تهیه می ‌شوند. سپس این مواد اولیه در کوره‌ های صنعتی با دمای بالا ذوب و به مایع تبدیل می ‌شوند. سپس، مواد مایع فولادی در قالب تیغه ‌های بسیار نازک به صورت مداوم به داخل دستگاه ورق‌ کننده فرستاده می ‌شوند. در این دستگاه، تیغه‌ های مایع فولادی تحت فشار قرار گرفته و با وسایل خاصی به شکل ورق تبدیل می ‌شوند. این ورق‌ها در اندازه‌ های متفاوتی با ضخامت ‌های مختلف تولید می‌شوند.
ورق‌ های سیاه پس از تولید کاملا داغ هستند که به سرعت خنک و به صورت رول و یا تک ورق بسته ‌بندی شده و برای استفاده در صنایع مختلف ارسال می ‌شوند. انواع ورق‌ سیاه عمدتا به عنوان ماده اولیه برای تولید انواع قوطی پروفیل و به طور کلی محصولات فلزی مانند ورق ‌های گالوانیزه، رنگی، لوله ‌های فولادی و تیرآهن مورد استفاده قرار می گیرند.
source: قیمت ورق سیاه صنعتی

 • کورش نیکزاد
 • ۰
 • ۰

آبروآهنی

از لحاظ شکل ظاهری، ابعاد، نوع ورق سازنده آبرو، نوع کاربری، پروفیل آبرو به دسته های مختلفی تقسیم بندی می شوند. این نوع پروفیل که جز پروفیل‌هایی با سطح مقطع باز به حساب می آید بصورت یک طرفه و دو طرفه ساخته می شود. که پروفیل آبرو دوطرفه تقریبا به شکل U انگلیسی می باشد. این محصول فولادی را در ابعاد و اندازه های متفاوت می سازند. با این حال ابعاد و اندازه های رایج این آبراه ها عبارتند از: ضخامت از 2 تا 3 میلی‌متر، طول 6 متر، ارتفاع 16 سانتی‌متر،وزنی معمولا بیشتر از 70 کیلوگرم.

اما ممکن است گاهی اوقات به خواست مشتری یا عوامل دیگر، ساخت این محصولات بسیار متفاوت از این اعداد باشد. اصلی ترین دسته بندی مربوط می شود به شکل ظاهری آبرو پروفیل‌ها. معروف ‌ترین نوع پروفیل‌های آبروآهنی، لندنی، جعبه‌ای و فیتیله‌ای هستند. در مناطق سرد و مرطوب یا جاهایی که ساخت سقف شیروانی رایج است، خرید آبروآهنی بسیار زیاد است. چرا که این محصول فولادی دقیقا برای این مناطق کاربرد دارد. در ساختمان سازی، نحوه و نوع ساخت سقف اهمیت بسیار بالایی دارد، چراکه بر عمر پایدار سازه تاثیر زیادی دارد.

سقف شیروانی یا سقف شیبدار ‌امروزه به طور گسترده ای در مناطقی با میزان بارندگی بالا و آب و هوای مرطوب استفاده می شود. سقف شیروانی نسبت به دیگر سبک های سقف ‌های ساختمان بهترین عایق نگهدارندهِ حرارت و انرژی محسوب می شوند. و بهترین انتقال دهنده آب باران و برف به زمین به حساب می آید.

source: قیمت پروفیل آبرو

 • کورش نیکزاد
 • ۰
 • ۰

پروفیل زد

پروفیل زد یکی از محصولات انواع قوطی پروفیل می باشد که یک قطعه باربر بوده و به عنوان رابط بین ساختار خرپایی و پوشش سقف عمل می کند. سقف را میتوان یکی از مهمترین قسمتهای ساختمان دانست که باید از مقاومت و وزن متناسبی برخوردار باشد. و همچنین بتواند نیروهای وارده اضافه را تحمل کند. در اینجاست که کاربری پروفیل Z اهمیت پیدا می کند. یکی از مشکلاتی که طراحان و معماران با آن دست و پنجه نرم می ‌کنند، مسئله‌‌ی وزن کلی ساختمان و استحکام نسبی پی و پایه‌ی ساختمان در نگهداری وزن است.
در بین محصولات فولادی، انواع پروفیل زد جز مهمترین محصولات می باشند و در دسته پروفیل های باز قرار دارند. شکل هندسی این محصول به صورت Z انگلیسی است و از خم و برش ورق فولادی ساخته می شود. اصلی ترین و مهمترین کاربرد پروفیل Z، استفاده در صنعت ساختمان سازی می باشد. اما علاوه بر این صنعت، پروفیل زد در صنعت خودروسازی و تولید وسایل نقلیه، کشتی سازی، پل سازی، راه آهن، در ساخت درب و پنجره، قفسه، کابینت و فریم فلزی و … کاربرد فراوانی دارد. به دلیل حجم تقاضای بالای این محصول قیمت پروفیل Z دچار نوسانات زیادی می شود.
source: قیمت پروفیل زد سوله

 • کورش نیکزاد
 • ۰
 • ۰

پروفیل زد

یکی از شناخته شده ترین تولیدات فولادی که برای افزایش تقویت بتن و سازه ساختمان استفاده می شود، انواع قوطی و پروفیل می باشد. پروفیل به طور کلی در دو نوع صنعتی و ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله کاربردهای اصلی پروفیل صنعتی می توان به استفاده آن در صنایع خودرو سازی، نظامی و…  اشاره کرد. از نظر شکل ظاهری پروفیل ‌ها به دو دسته پروفیل باز و پروفیل بسته تقسیم‌ بندی می‌شوند.

پروفیل‌ های باز و بسته در ابعاد و ضخامت‌های متنوع تولید می‌شوند. شکل ظاهری پروفیل ‌های باز شبیه یکی از حروف انگلیسیI ،H ، Z،T یا U می ‌باشد. تیرآهن، نبشی، ناودانی، پروفیل آبرو، پروفیل زد، پروفیل فرانسوی و … در این دسته قرار می‌گیرند. پروفیل درب و پنجره، لوله، قوطی، پروفیل لنگه دری، پروفیل کلافی، پروفیل HSS ، پروفیل پی وی سی و پروفیل‌ های کرکره و … جزء پروفیل ‌های بسته محسوب می ‌شوند.
لوله های فولادی ظاهری استوانه ای شکل دارند  که گالوانیزه و روکش دار نمی گردد. روی آنها روکش فلزی داشته و دارای بدنه ای از فولاد کربن می باشند. همچنین در انواع مختلف درزدار و بدون درز تولید می شوند. لوله های فولادی با توجه به سایز، ضخامت، استاندارد تولید و نیز جنس آنها دارای کاربرد های مختلفی هستند. شاید بتوان گفت ورق سیاه فولادی کمترین استفاده را در ساختمان سازی دارند اما در صنایع دیگر مانند خودرور سازی و همچنین ساخت تجهیزات کاربرد فراوانی دارد. 
ورق فولادی، فلزی است که سطح آن کاملا صاف و مسطح است و از شمش فولادی و یا بیلت تولید می شود. انواع ورق فولادی بر اساس نوع عملیات تولید به چند دسته تقسیم می شود. این دسته بندی عبارت است از: ورق سیاه، ورق روغنی، ورق گالوانیزه، ورق قلع اندود، ورق رنگی، ورق آلیاژی و ورق فولاد ضد زنگ. هرکدام از این محصولات در ضخامت های مختلف و به صورت رول و شیت تولید می شوند. 
ورق ‌ها محصول نورد مسطح هستند و به صورت سیم پیچ پیچانده می ‌شوند تا هم حجم کمتری اشغال کنند و هم حمل و نقل آنها آسان باشد. اصلی ترین جزء ساختِ ساختمان های اسکلت فلزی، تیر آهن می باشد. تیرآهن در واقع یک سازه قدرتمند و مقاوم است که  وظیفه تحمل بار ساختمان و همچنین انتقال بارهای اضافه وارد شده بر ساختمان را دارد. تیرآهن به عنوان یک سازه فلزی پرکاربرد در صنعت ساختمان در انواع مختلف، و بسته به وظایف و نقشی که دارد استفاده می‌شود.
تیرآهن‌ها بر اساس استاندارد و شکل ظاهری به 4 گروه تقسیم می‌شوند: تیرآهن IPE (استاندارد اروپا و ایران)، تیرآهن INP (استاندارد چین و روسیه)، تیرآهن IPB (بال پهن)، تیرآهن لانه زنبوری CPE. یک تیرآهن عموما دارای 2 بخش اصلی جان و بال می باشد که در ابعاد و سایز های مختلفی ساخته می‌ شوند. همچنین کاربرد های مختلفی را هم نیز بر عهده دارند.
میلگرد، به پروفیلی با سطح مقطع دایره ‌ای و توپُر می گویند. میلگردها از عناصر اصلی در صنعت ساختمان ‌سازی به حساب می آید. از میلگرد برای بالا بردن مقاومت سازه‌ های بتنی استفاده می شود. چراکه بتن به تنهایی برای افزایش استحکام سازه کاربردی ندارد. اگرچه مقاومت فشاری بتن فوق ‌العاده است اما مقاومت کششی و پیچشی نسبتاً ضعیفی دارد و حتما باید به همراه میلگرد استفاده شود.
source: فروش محصولات فولادی

 • کورش نیکزاد